Лудогорец завърши 1:1 като гост на Хофенхайм в мач от група

...

За трети път: Лудогорец ще играе в Европа и напролет

Лудогорец приключи 1:1 като посетител на Хофенхайм в мач от група " С " в Лига Европа на стадион " Райн Некер Арена " и за трети път в историята си ще играе в шампионата и през пролетта . Първите два бяха през 2014-та и 2017-а.

В 25-ата минута Филип Окс откри за домакините, а в 62-рата Вандерсон изравни. Той бе изведен на скорост с прекрасен пас от Марселиньо, пое технично с гърди, след това си помогна и с ръка, но съдията не видя това, и вкара с невисок удар.

В 83-тата минута Лудогорец остана с 10 души, защото влезлият като запаса Клаудио Кешеру получи пряк червен картон за недодялан фаул.

Макар и с 10 души, в края на даденото 4-минутно продължение Мисиджан пропусна да донесе успеха на разградчани.

В другия дуел от групата Истанбул Башакшехир победи Брага с 2:1 в Турция.

Крайно класиране в група " С ": 1. Брага - 10, 2. Лудогорец - 9, 3. Брага - 8, 4. Хофенхайм - 5.

За 1/16-финалите през февруари 2018 година се класират Брага и Лудогорец.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg